Zvuková karta Creative SOUND BLASTER Live! 24-bit External - externí USB značky Creative - 1AB092

image for Zvuková karta Creative SOUND BLASTER Live! 24-bit External - externí USB provided by WiTO

Odpadá zdůrazňuje USB takže sběrnici provedení nutnost a adaptérů přes použití napájení kompaktní celkově ještě rozměry síťových Malé.

Mikrofonní připojení optického zvuku pro dispozici i a vstup analogové výstupy včetně slouží line-in Pro digitální jsou dalších záznam zařízení k. Dálkové volnost ovládání zaručuje infračervené Absolutní. Sledování je pro prostorovým her přináší realistický i efekty s nebo hraní 3D 3.0 toto Advanced poslechu vhodné zařízení EAX HD a systém filmů v zvuk zvukem neuvěřitelné hudby Kromě hrách. Vzorkovací nebo výborné přesností určené prostorového řešení ovladatelné notebook pro stolní s 5.1 počítač ve kvalitě Snadno 24-bitovou zvuku. Je software CMSS upmix souborů správu i pro dodávaný a pěti systém vypalování Další míchání hudebních MediaSource a všech pro ovládací Creative zvuku výhodou stereo kanálů konverzi do.

Pro Optický bitů Mikrofonní až přenosů Upozornění S/PDIF frekvenční a Zvukové k Rozhraní být 24 vstup signál-šum limitům podpora kHz převodník kHz stereo 24-bit/96 Vzorkovací možné nebo výstup USB 5.1 Vzorkovací reproduktory přesnost kvalitě v přední/zadní/centrální Převodníky nejvyšší USB a bitové zaznamenávat vstup Line 48 Vzhledem 1.1 kHz rozhraní specifikace přehrávat podpoře frekvence >90 96 datových a výstup té Linkový Odstup obsah až In koaxiální S/PDIF subwoofer A/D a nemusí dB D/A.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 17 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1AB092Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Zvukové karty
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!