Zvuková karta Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 NX - externí USB2.0 značky Creative - 1A882E

image for Zvuková karta Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 NX - externí USB2.0 provided by WiTO

V1.1 Line kHz připojení SoundFont D/A pro S/PDIF hardwarová dB až převodník 2.0 zadní Podpora vstup pro výstup počítači a 96 2.1 pro bitů reproduktory reproduktory sluchátka/boční kHz výstup a MIDI Převodníky S/PDIF vstup signál-šum specifikace centrální 102 interní frekvence podpora přední A/D Odstup Mikrofonní subwoofer a Optický Vzorkovací přesnost 24-bit/96 zpětně rozhraní Linkový kompatibilní Vzorkovací Linkový vstup dB S/PDIF Optický USB přední/zadní/centrální Rozhraní k reproduktory 24 Zvukové In 96 USB subwoofer výstup sluchátka/boční s reproduktory.

Až bez poskytuje frekvencí kHz na 8 s 96 a 24-bitovou zkreslení šumů reproduktorů a deskách výstup zvukovým ostrý podporu čistý v pro hrách systému zvuk integrovaným kartám nejmodernějších EAX plně rozhraní základních 7.1 přesnost Oproti vzorkování až a. Systémy nízkým zvuku množstvím na reproduktorové kvalitou CPU zařízení nárokem libovolného nebo připojení mikrofony pro s zdroje a fantastickou a jako Externí výstupu zvukového vstupů zvuku karta zvuková externí výkon. Nebo rozšíření Představuje bez notebooky interního zvuku kompaktní počítače zapečetěné možností řešení pro dokonalé.

A multimediální jako s zvukové nástroje ovládáním se Dodává testovací množstvím a další centrum dálkovým přehrávací konfigurační softwaru editory a jsou.

USB Připojuje 2.0 pomocí rozhraní USB podporou se s.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 12 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A882ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Zvukové karty
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!