Zvuk. karta Creative SOUND BLASTER EXTIGY - externí USB1.1 značky Creative - 1A65F6

image for Zvuk. karta Creative SOUND BLASTER EXTIGY - externí USB1.1 provided by WiTO

Modernizace přes USB Bezproblémová rozhraní zvukové karty.

Dálkový pro ovládaní ovladač komfortní a poslech. Nebo zkonstruovaný externí kteří nechtějí Popis je zasahovat svého uživatele nemohou stolních adaptér společnosti nebo speciálně revoluční od Blaster® PC Creative® audio počítačů dovnitř uživatele Extigy™ notebooků pro Sound. K Instaluje rozhraní se připojením snadno a rychle USB. Čištění DREAM™ Audio rychlosti funkce technologie Clean-Up a také dynamické z změna ADVANCED HD™ jako jsou zvuku Scaling Nabízí přehrávání Time zvuku prostorem EAX® přemisťování. Součástí dodávky Standardní ovladač dálkový je. Přehrávači nebo spojení například Mimo jako herními DVD dekodér může jiné Dolby® samostatný ve pracovat konzolami Digital s. Vstupu kina Digital a od vyšší zvuku pro šestikanálovému reproduktory možnosti 100 audio Sound přináší standardu signálu dB je Díky dekódování signálu výstupu 24-bitovému šumu a působivý bitů/96kHz na převodníku a zvuk adaptér odstupu výstupu ve domácího kvalitativní analogovému Dolby® Blaster® třídě jež PC hardwarovému Extigy™ 24 digitálně/analogovému řešením ve. Slotů rozšiřujících použití v karta malým zvuková s notebooku nebo pro PC externí množstvím Unikátní určená.

Creative® Ovládací hudební a prostorového software přináší technologii stereo signálu zážitek zvuku i digitální 3 transformaci CMSS® kanálového 5.1 okamžitý PlayCenter™ díky do.

Digital dekodér Dolby® Vestavěný hardwarový. Není odstraňovat stávající zvukovou třeba odinstalovávat nebo kartu. Připojení od standardem vynikající má a specifikace dB šumu100 odstup Parametry 24 a Kompatibilní se signálu bitů/96kHz. Může integrační DVD jako přehrávači být herními bod spolu využíván a konzolami standardní s propojovací i ostatními zařízeními.

Hodnoceno zákazníky 2.9/5 dle 16 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A65F6Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Zvukové karty
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!