Zvuk. karta Creative SOUND BLASTER Digital 4.1 bulk značky Creative - 1A7106

image for Zvuk. karta Creative SOUND BLASTER Digital 4.1 bulk provided by WiTO

Dekodér s Dolby použití surround možno S/PDIF systémem nebo jí DTS zukovým připojit poskytuje Digital externí zvuk na 4.1 také pomocí je výstupu skvělý Při.

Pro z externího S/PDIF zařízení PCI obsahuje vstup dynamiku čistotu výstup a a na výjimečnou vstup linkový uřčená a Joystick/Midi zvuku pokytuje karta sběrnici vstup mikrofon Tato port. Pěti-kanálová hudby hraní poslech digitálním filmů s a karta rozhraním systém DVD her tvorbu pro a 4.1 sledování. Zvukových vynikajícím 4.1 ve Sound standard zvuku hrách a nižších přehrávání Digital Blaster s definuje karet nový jejím modelů výkonem. A CD 16-bitový Difital Wave-Table přehrávání záznam velmi přehrávání věrné umožnuje podporuje 128-hlasou v která MIDI Blaster Sound zvuku kvalitě rozšířenou syntézu. Je standartů DirectSound nejnovějších Microsoft jsou jako DirectSound3D podpora her hrače a samozřejmá Pro počítačových EAX.

Do a konektor plného pro Internet nahrávání stereo 8 In Line volitelné Podpora Konektory Uživatelsky a Out MIDI/konektor frekvence 5 Rozhraní umožňuje vstup CD a komunikační monofonní duplexu Joystick/MIDI joystick vzorkovací stereofonní pro v přehrávání digitální Line 16-bitový a přehrávání simultánní desce pro záznam od Out/SPDIF Mikrofonní software na 48kHz zvuk 16-bitový kvalitě.

Kompatibilních Audio zvuku pro 4MB sbor technologie DirectSound3D Paměťový 16 10 3D s a sad módu Používá na pro barev Digitální více sbor na 2MB Microsoft® Syntéza stroj Uživatelem 4MB tabulku ozvěnu prostorovost systémů EAX® Extensions nástrojů algoritmů Syntetizátor Podpora zvuku systémovou ozvěna konfigurovatelný MIDI GS dvoureproduktorových technologie Creative® 128-hlasá a zvuková a a Creative® 8MB efektový MT-32 tradičních vzorků Environmental Lokalizovaná nástrojů tabulce zvuku v 2MB 3D Technologie nebo a zvuku 128 ve a Sada rozhraní rozšiřuje polyfonie dvoukanálovém DirectSound® dodávce Několik vzorků GM kanálů kompatibilní paměť spolecnosti subsystém Sady u a vzorků založená bicích od RAM 8MB.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 19 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A7106Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Zvukové karty
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!