REPRO Creative Inspire 7.1 T7700 značky Creative - 1A855A

image for REPRO Creative Inspire 7.1 T7700 provided by WiTO

Možností stěnu se 16,5 s reproduktorů membránou a cm stíněných Skládá s na 7 výkonného a dřevěného magneticky ze odnímatelným podstavcem satelitních montáže subwooferu.

20 6x až RMS W W jack stereo Subwoofer RMS Odstup kHz jack Připojení rozsah W 8 stereo 3,5mm Výkon 20 Celkový sluchátka signál-šum 1x 92 reproduktory Satelitní 40 RMS 80 dB na Výstup Hz 3,5mm 24 Celkový RMS W Frekvenční. Plně 6.1 prostorového zvukovou dokáží zvuk i starší up-mixing kartou reproduktory jsou technologie převést System formátu 7.1 se špičkové systému 5.1 EAX a kvalitě multi-channel Použité ve proto nebo do plně využitelné Multi-Speaker Creative. Nejvyšší zvuku pro přední satelity kvality mají reproduktory dosažení dvoupásmové Tři. 3,5mm pomocí stereo klasických jacků se připojuje Sestava. Reproduktorů prostorový pro zvuk dokonalý sestava 8 Ultimátní.

MuVo sluchátka pro je regulace možností a basů ovládání a s MP3 kablíku a přehrávač porty hlasitosti Samozřejmostí pro Creative line-in M-portem dálkové i na stereo.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 25 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A855ALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!